"Dzień Dziecka na sportowo"

27 maja 2017 r. na terenie szkoły w Coniewie odbył się festyn rodzinny pod hasłem "Dzień Dziecka na sportowo" zorganizowany przez  Sołectwo wsi Coniew, Radę Rodziców i Dyrekcję Zespołu Szkół w Coniewie.

Atrakcji nie brakowało: wodzirej uświetnił festyn muzyką i dowcipem,  koło teatralne "Reymonciaki", złożone z uczniów kl. 6 zaprezentowało przedstawienie "Królewna Śnieżka… po śląsku", przeprowadzono konkursy sportowe dla dzieci klas 0 – 3 i ich rodziców, uczennice klasy I gimnazjum – Natalia i Wiktoria – poprowadziły zabawy taneczne, instruktażu pierwszej pomocy udzielili przedstawiciele WOPR w Piasecznie, przy wskazówkach profesjonalnej instruktorki ćwiczono Zumbę, odbył się konkurs przeciągania liny, dzieci bawiły się na dmuchanych zjeżdżalniach, jedna z mam malowała wzory na dziecięcych buziach, były figurki z balonów, kiełbaski z grila, pyszne ciasta... Imprezie towarzyszyła piękna, słoneczna pogoda, a co najważniejsze wszystkim dzieciom dopisywał wyśmienity humor.