"Szkoła do Hymnu"

Z okazji Narodowego Święta Niepodległości nasza szkoła jak co roku przystąpiła do akcji "Szkoła do hymnu".
Tradycyjnie o godzinie 11:11 cała społeczność szkolna zebrała się w sali gimnastycznej i odśpiewała "Mazurka Dąbrowskiego".
Następnie wysłuchaliśmy koncertu pieśni patriotycznych, które przepięknie zaśpiewali dla nas: Julia Duraj, Lena Klimek, Maja Zbiciak, Łucja Biernacka, Aleksandra Piekarniak, Piotr Radziwoński, Izabela Rewerska, Agata Strzeżek, Robert Żabka, Nikola Widłak, Natalia Migdalska.
Nasza szkoła wzięła również udział w gminnych obchodach Narodowego Święta Niepodległości w Górze Kalwarii. Złożyliśmy kwiaty pod pomnikiem Marszałka Józefa Piłsudskiego. W skład pocztu sztandarowego wchodzili: Franciszek Gwardys, Wiktoria Pietrzak, Lidia Rechnio.

Poczet sztandarowy podczas uroczystości gminnych.