THE LEAGUE OF ENGLISH GAMES 2024

Uczestnicy konkursu - edycja 2024

15 kwietnia 2024 r.
Już po raz drugi nasza szkoła była organizatorem Gminnego Konkursu Wiedzy z Języka Angielskiego, pod patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Góra Kalwaria. Dziewięć placówek z całej gminy walczyło o tytuł "The Master of English Grammar".

Nad przygotowaniem konkursu czuwała Agata Kempa, nauczycielka j. angielskiego w naszej szkole, której dzielnie pomagali uczniowie z klasy VII i VIII.

Gośćmi honorowymi podczas naszej imprezy byli: wiceburmistrz p. Mateusz Baj oraz przewodnicząca Komisji Oświaty, Kultury i Pomocy Społecznej Rady Miejskiej, p. Iwona Książek, która pełniła również funkcję przewodniczącej jury podczas dzisiejszych rozgrywek.

Drużyny wykonywały zadania z gramatyki języka angielskiego o różnym stopniu trudności - była praca z tekstem, rozwiązywanie krzyżówek, a także pytania bonusowe.
Gratulujemy wszystkim uczestnikom wysokiego poziomu wiedzy - rywalizacja była naprawdę zacięta i niewielkie różnice punktowe zaważyły o miejscach na podium.
A oto wyniki:
- I miejsce - Szkoła Podstawowa im. Polski Niepodległej w Baniosze
- II miejsce - Szkoła Podstawowa im. Kawalerów Uśmiechu w Czersku
- III miejsce - Szkoła Podstawowa im. Orła Białego w Brześcach
WIELKIE BRAWA dla NAGRODZONYCH!!!

Dziękujemy WSZYSTKIM, którzy wsparli naszą inicjatywę: Gminie Góra Kalwaria, Księgarni Regionalnej w Górze Kalwarii, EDEN-Market Góra Kalwaria, Vivo Market Góra Kalwaria.
Wielkie ukłony kierujemy również w stronę RADY RODZICÓW za przygotowanie pysznego poczęstunku dla naszych miłych gości.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom za wspólną zabawę i DO ZOBACZENIA ZA ROK!